Rriten çmimet dhe në Ksamil, turistët largohen të zhgënjyer

Pronarët e hoteleve apo lokaleve në jug të vendit, në shumë raste shfaqin haptazi tendencën për të marrë sa më shumë para, me pretekst...


Pronarët e hoteleve apo lokaleve në jug të vendit, në shumë raste shfaqin haptazi tendencën për të marrë sa më shumë para, me pretekstin se punojnë vetëm gjatë tre muajve të verës.
Mirëpo kjo i largon turistët vendas dhe i zhgënjen ata të huaj që shpesh thonë se në Shqipëri një birrë kushton vetëm një euro.
Kjo faturë tatimore që na mbërrin nga Ksamili tregon se vetëm një shezlong kushton 800 lekë.

Related

Turizmi 4471083998557584061

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item