Rike Roçi harron Shqipërinë, del me mbathje për Italinë (FOTO) (VIDEO)

Rike Roci u bë tifozja më e njohur e Shqipërisë gjatë Euro 2016. Por pas eleminimit të kuqezinjve ajo ka gjetur një kombëtare tjetër ...


Rike Roci u bë tifozja më e njohur e Shqipërisë gjatë Euro 2016. Por pas eleminimit të kuqezinjve ajo ka gjetur një kombëtare tjetër për të bërë tifo. Bëhet fjalë për Italinë. Rike ka dalë me mbathje dhe një fanelë të Italisë duke thënë se do të bëjë tifo për ta nesër në sfidën kundër Gjermanisë.

Ajo u bë e njohur për publikun shqiptar gjatë pjesëmarrjes në “Big Brother” por prezenca në Euro 2016 në Francë i dha famë botërore dhe shumë media ndërkombëtare shkruan gjatë për të.

A video posted by Rike Roci🇦🇱 (@rikeroci) on

Related

Showbiz 9175455307241655010

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item