Qeni hero shpëton pronaren dhe dyqanin nga grabitësit (VIDEO)

Pronari i dyqanit ishte duke u bërë gati për mbylljen e ditës por diçka e tmerrshme ndodh. Një grabitës me revole tenton hyn në dyqan ...


Pronari i dyqanit ishte duke u bërë gati për mbylljen e ditës por diçka e tmerrshme ndodh. Një grabitës me revole tenton hyn në dyqan duke i drejtuar armën atij.
Pronari i dyqanit futet prapa banakut dhe e lëshon qenin e tij e të dy së bashku e luftojnë atë.
Sipas asaj që raporton “The Sun”, pronari i dyqanit dhe qeni i tij kanë shpëtuar pa u lënduar dhe e kanë lënë hajdutin duarbosh.

Related

Video 6816001359121009237

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item