Obama: Trump ka mungesë elementare të njohurive për botën

Presidenti amerikan Barack Obama ka deklaruar se është i frikësuar nga fakti që republikani Donald Trump i cili siç tha “ka mungesë el...


Presidenti amerikan Barack Obama ka deklaruar se është i frikësuar nga fakti që republikani Donald Trump i cili siç tha “ka mungesë elementare të njohurive për botën” mund të bëhet president amerikan, raporton Anadolu Agency (AA)
Në një intervistë për televizionin NBC ai theksoi se është e tmershme që për president të keni dikë që nuk di të bëjë punën e tij dhe se nuk shfaq asnjë interesim të mësojë atë që nuk di.

Related

Top Lajm 1197705994302159050

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item