Nuk ndalet Era Istrefi, së shpejti bashkëpunim me Sian

Këngëtarja nga Kosova, Era Istrefi po i ngjit shkallët e karrierës me një ritëm shumë të shpejt. Pas suksesit të padiskutueshëm të k...


Këngëtarja nga Kosova, Era Istrefi po i ngjit shkallët e karrierës me një ritëm shumë të shpejt.
Pas suksesit të padiskutueshëm të këngës “Bonbon” në vende të ndryshme të botës, Era nuk di të ndalet.
Ajo pritet të sjellë një bashkëpunim me këngëtaren me famë botërore Sia. Lajmin e bashkëpunimit e ka bërë të ditur mennaxheri i këngëtares i cili është shprehur se për këngët e Erës do të kujdeset Sia.
“Me 17 korrik do të udhëtojmë drejt Los Angeles ku do të qëndrojmë për 12 ditë. Në këtë vend, Era do t’i punoj 3-5 këngë të reja dhe ndër to është edhe kënga e punuar nga Sia e cila ka bërë tekstin dhe vijën melodike” është shprehur Shoshi.
Era do të bashkëpunojë gjithashtu me producentët që punon Rihanna dhe me producentë të Justin Biber.

Related

Showbiz 6410143577625018289

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item