Nuk i dha para, 20 vjeçari rreh brutalisht nënën e tij

Mondeli Kuqja 20 vjeç me banim në fshatin Byshek, ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj nënës së tij Dh.Kuqja 50 vjeçe. Mës...


Mondeli Kuqja 20 vjeç me banim në fshatin Byshek, ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj nënës së tij Dh.Kuqja 50 vjeçe.
Mësohet se djali ishte natyrë problematike dhe i kërkonte vazhdimisht para të ëmës, duke çuar në debate mes tyre.
Ditën e djeshme ai e ka dhunuar egërsisht të ëmën, duke bërë që kjo e fundit ta denoncojë në polici.
Pas kallëzimit, 20- vjeçari u vu në pranga nën akuzën e dhunës në familje.

Related

Kronika 1992622568600913186

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item