Ja kush kapet mat në shtëpinë e Rita Orës

Ata janë miq të mirë prej një kohe të gjatë por tashmë duket se marrëdhënia e Rita Ora-s dhe Lewis Hamilton ka marrë një rrjedhë tjetër....


Ata janë miq të mirë prej një kohe të gjatë por tashmë duket se marrëdhënia e Rita Ora-s dhe Lewis Hamilton ka marrë një rrjedhë tjetër. Pas nëj nate të çmendur festimesh për fitoren e radhës së pilotit të Formula 1, Hamilton është fotografuar duke dalë nga shtëpia e këngëtares pak pasi ajo është fotografuar duke dalë. Piloti dhe këngëtarja me origjinë nga Kosova janë parë të futen në dy makina të ndryshme në orët e para të mëngjesit. Zërat për një lidhje mes tyre kanë filluar pak kohë më parë, pasi dyshja është fotografuar duke u argëtuar dhe duke flirtuar gjatë një udhëtimi në Ulqin.

Related

Showbiz 2724002370306108448

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item