Horror në Tiranë, makina “fluturon” në trotuar, përplaset me 3 të tjera dhe plagos 2 persona

Një aksident i frikshëm ka ndodhur në Tiranë gjatë natës ku janë përfshirë katër makina. Aksidenti është shkaktuar nga një makinë që k...


Një aksident i frikshëm ka ndodhur në Tiranë gjatë natës ku janë përfshirë katër makina. Aksidenti është shkaktuar nga një makinë që ka “fluturuar” në Trotuar në rrugën “Beqir Luga” duke u përplasur me 3 të tjera dhe duke plagosur 2 persona.
Automjeti me targë TR1592J, me drejtues të paidentifikuar, ka humbur drejtimin e mjetit dhe më pas ka “fluturuar” në trotuar.
Si pasojë e këtij aksidenti kanë mbetur të plagosur drejtuesi i automjetit të aksidentuar dhe 2 pasagjerë që po udhëtonin me të. Të plagosurit u dërguan në QSUT ku ndodhen jashtë rrezikut për jetën.
Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

Related

Kronika 7958215609210920468

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item