FOTOT/ Ja pse iPhone është “mbreti”!

Këto foto kaqq perfekte janë kryer të gjitha me një iPhone duke fituar një kompeticion të rëndësishëm fotografish. Ato tregojnë p...


Këto foto kaqq perfekte janë kryer të gjitha me një iPhone duke fituar një kompeticion të rëndësishëm fotografish.
Ato tregojnë pamje anembanë botës, nga Kina dhe Mongolia deri në Amerikën Latine.
Fotot janë aq perfekte sa nuk kuptohet se janë bërë me një smartfone.

>

Related

Teknologji 5435537648242449053

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item