Borë edhe në Shqipëri! (VIDEO)

Mesa duket tërbimi i motit ka përfshirë edhe Shqipërinë. Ka qenë gazetari Blendi Fevziu i cili ka postuar një video nga Llogaraja, ku...


Mesa duket tërbimi i motit ka përfshirë edhe Shqipërinë. Ka qenë gazetari Blendi Fevziu i cili ka postuar një video nga Llogaraja, ku siç shihet rrebeshi shiut dhe mjegulla kanë mbuluar vendin.
Ndërkohë kujtojmë që ditën e djeshme në Itali dhe Zvicër ra borë.
Gjithsesi ky ëhstë një lajm i mirë dhe për turistët, të cilët tashmë mund ti shijojnë të dyja stinët në jug të vendit, verën dhe dimrin.

Related

Shqipëria 209814156302881057

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item