Bomba Victoria Lomba "ngre temperaturat" në maksimum! (FOTO) (VIDEO)

Modelja e palestrës dhe trajnerja personale u bë e njohur nëpërmjet rrjetit social, në fillim nga MySpace dhe Facebook, kurse tani...


Modelja e palestrës dhe trajnerja personale u bë e njohur nëpërmjet rrjetit social, në fillim nga MySpace dhe Facebook, kurse tani nga Instagrami. Faqja e saj në Facebook është më e vizituara nga të gjitha faqet e yjeve të palestrës.

E lindur në Spanjë, por me origjinë braziliane, suksesin e shijoi pasi u zhvendos në SHBA. Ajo ka zënë vend në kopertina të shumta revistash të njohura dhe u bë ikonë e produkteve të bodybuilding-ut si Team Revtech Poëer Nutrition dhe Team Hidetada Yamagishi.
Ja fotot dhe videot e fundit që i ka publikuar për fansat e saj:

A video posted by VICTORIA LOMBA OFFICIAL (@victorialomba) on

Related

Showbiz 661050735339195310

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item