Befasojnë Ledri dhe Flori, publikojnë dy këngë brenda natës (VIDEO)

Dyshja Ledri Vula dhe Flori Mumajesi kanë publikuar me videoklip këngën ‘Nuk ma la’. Kënga me ritme verore ka edhe një videoklip shu...


Dyshja Ledri Vula dhe Flori Mumajesi kanë publikuar me videoklip këngën ‘Nuk ma la’.
Kënga me ritme verore ka edhe një videoklip shumë freskues ndërsa pritet të jetë një nga hitet më të mëdha të kësaj vere..

Related

Showbiz 3381486742604244470

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item