Aksidentohen dy turistë çekë në Theth

Dy turistë çekë janë aksidentuar sot në Theth. Turistët ishin duke udhëtuar me motoçikletë dhe në një moment drejtuesi i mjetit humbi ko...


Dy turistë çekë janë aksidentuar sot në Theth. Turistët ishin duke udhëtuar me motoçikletë dhe në një moment drejtuesi i mjetit humbi kontrollin.

Për pasojë turistët u rrëzuan ndërkohë që motoçikleta përfundoi në ujëvarë. Mësohet se njëri prej turistëve ka mbetur i plagosur, ndërkohë që tjetri nuk ka pësuar dëmtime.

Nuk është hera e parë që turistë të kombësisë çeke pësojnë aksidente në Shqipëri, aksidente nga të cilat ka pasur edhe viktima.

Related

Kronika 2550050752238837212

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item