Videoja e re, terroristi ndjek çmendurisht njerëzit në Stamboll

Kamerat e sigurisë në aeroportin e Stambollit kanë kapur një prej terroristëve që kreun sulm me pasojë 44 persona të vdekur dhe 230...


Related

Top Lajm 4072906685391270433

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item