Video/ Takimi mes Bashës dhe Ramës. Ja çfarë bën kryeministri

Këto janë momentet e para të takimit mes kryeministrit Edi Rama dhe kreut të PD-së, Lulzim Basha, që po zhvillohet në ambientet e Pal...


Këto janë momentet e para të takimit mes kryeministrit Edi Rama dhe kreut të PD-së, Lulzim Basha, që po zhvillohet në ambientet e Pallatit të Kongreseve.
Momentet e para të takimit duket se janë shoqëruar me buzëqeshje dhe shkelje syri nga ana e kryeministrit Rama, i cili është sforcuar që të shtendosë situatën.

Related

Top Lajm 3774996486087642118

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item