Video/ Shikoni si bërtet Rama, kur Italia shënon gol

Kryeministri Edi Rama e ka parë ndeshjen Itali-Belgjikë në “Tirana Fun Zone”, një hapësirë në sheshin “Nënë Tereza” e dedikuar për tif...


Kryeministri Edi Rama e ka parë ndeshjen Itali-Belgjikë në “Tirana Fun Zone”, një hapësirë në sheshin “Nënë Tereza” e dedikuar për tifozët.
Kreu i qeverisë shoqërohej nga kryetari Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, drejtori i një prej drejtorive, Blendi Gonxhe dhe kantautori Pirro Çako.
Në videon më poshtë shihet reagimi i tyre “shpërthyes” te goli i parë i Italisë.

Related

Video 8584388026263956472

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item