VIDEO/ Grushta, shkelma dhe karrige: Përleshjee egër mes tifozëve rusë dhe anglezë

Kjo video e publikuar në Youtube tregon përleshjet në rrugët e Marsejës mes tifozëve rusë dhe anglezë. Ata nuk mjaftohen me grushta ...


Kjo video e publikuar në Youtube tregon përleshjet në rrugët e Marsejës mes tifozëve rusë dhe anglezë.
Ata nuk mjaftohen me grushta dhe shkelma po përdorin edhe karrige plastike për të goditur njëri-tjetrin.
UEFA ka paralajmëruar se do të marrë masa të ashpra nëse vazhdojnë përplasjet.

Related

Video 2508075966088629372

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item