Vajza e deputetit pa dorashka: Nuk eshte njesoj te jesh i q… me te jesh duke q…

Vajza e deputetit Namik Dokle, Anika Dokle shpesh here shkruan në rrjetin e saj social akuza dhe kritika për qeverinë dhe sidomos për...


Vajza e deputetit Namik Dokle, Anika Dokle shpesh here shkruan në rrjetin e saj social akuza dhe kritika për qeverinë dhe sidomos për sektorin e shëndetësisë.
Mjekja Dokle, këtë herë ka shkruar një shprehje të nobelistit Camilio Jose Cela.

Ja statusi i saj:
“Nuk eshte njesoj te jesh i fjetur me te jesh duke fjetur, sepse nuk eshte njesoj te jesh i q… me te jesh duke q….”
~Camilio Jose Cela (nobelist)

Related

Opinione 2616222011724766489

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item