Shqiptari fut në anus fishekun 20 centimetra të gjatë: Plagosen tre veta pas shpërthimit(Foto)

Rreth 20 centimetra është e gjatë substanca piroteknike që një shqiptaro-francez kishte fshehur në prapanicë. Ngjarja është regjistrua...


Rreth 20 centimetra është e gjatë substanca piroteknike që një shqiptaro-francez kishte fshehur në prapanicë. Ngjarja është regjistruar në Zonën e Tifozëve në Nizza, ndërsa nga shpërthimi i saj u plagosën tre persona shkruan media zvicerane Blick am Abend.
Në Fanzonën e Nizzas ka kontrolle të rrepta nga ana e forcave franceze, por megjithatë një organ mbetet i pakontrollueshëm: anusi. Këtë shfrytëzoi një shqiptaro-francez në ndeshjen Francë-Shqipëri, për të fshehur fishekun. Megjithatë më shumë se veprimi ilegal, ajo që ka çuditur forcat blu janë përmasat: 18 centimetra e gjatë dhe 4 centimetra e trashë ka qëndruar pa problem në anusin e tij, përcjell botasot.info.
Për të mos mbaruar këtu, pasi ka nxjerr substancën piroteknike e ka shpërthyer në Fanzonën që për fat të keq ka plagosur dy persona tjerë dhe vetveten. Shqiptari është arrestuar, ndërsa policia ndodhet në hall: të kontrollojë prapanicën e gjithësecilit ose jo?/Bota sot

Related

Kronika 6882980943897527367

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item