Rusia e shokon Anglinë, përmbys rezultatin 3 minuta para mbylljes (VIDEO)

Vetëm 3 minuta para se të përfundoj ndeshja Angli Rusi, gjithçka dukej se do të përfundoj në të mirë të ekipit anglez, në përballjen ...


Vetëm 3 minuta para se të përfundoj ndeshja Angli Rusi, gjithçka dukej se do të përfundoj në të mirë të ekipit anglez, në përballjen në kuadër të kampionatit evropian të futbollit.
Eric Dier e shënoj golin për Anglinë në minutën e 73, në përballjen që pothuajse gjatë tërë kohës u dominua nga anglezët.
Dhe, në minutën e 90-të kur u lajmërua se lojës i janë caktuar 3 minuta shtesë, Berezutski shënon golin për ekipin rus duke ia siguruar kombëtares së tij një pikë të vlefshme në EURO 2016
Ndeshja Angli Rusi në Marsejë përfundojë me rezultatin 1:1.
Ndërkaq, ndeshja e nisur në orën 18 në mes të Uellsit dhe Sllovakisë ka përfunduar me rezultatin, 2:1 në të mirë të ekipit uellsian.
Më herët gjatë ditës, ekipi kombëtar shqiptar e ka humbur ndeshjën e parë në këtë kampionat përballë ekipit zvicran me rezultatin 0:1.
Nesër janë dy përballje të EURO 2016, fillimisht Turqia përballet me Kroacinë me fillim në orën 15:00, ndërsa në orën 18:00, Polonia përballet me Irlandën Veriore.
A video posted by Michael Condo (@enavantboucans10) on

Related

Sport 7240219436477095555

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item