Pukë, digjet një banesë, shpëtojnë familjarët

Një banesë është djegur gjatë mesnatës në fshatin Gojan i Madh në Pukës. Fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar por vetëm dëme mat...


Një banesë është djegur gjatë mesnatës në fshatin Gojan i Madh në Pukës. Fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar por vetëm dëme materiale.
Banesa e djegur është në pronësi të familjes së Gjon Lushit dhe tashmë anëtarët e kësaj familje janë në qiell të hapur.
Policia dhe zjarrfikësit kanë shkuar në vendin e ngjarjes por ende nuk dihen shkaqet e zjarrit.

Related

Shqipëria 6403584536113815910

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item