Pas golit të Shqipërisë, dy persona në Tiranë bëhen për spital

Dy persona kanë shfaqur probleme shëndetësore gjatë momentit që Shqipëria shënoi gol dhe kaloi në avantazh 1 me 0 përballë Rumanisë. ...


Dy persona kanë shfaqur probleme shëndetësore gjatë momentit që Shqipëria shënoi gol dhe kaloi në avantazh 1 me 0 përballë Rumanisë.
Ngjarja ka ndodhur tek ‘Fun Zone’ te sheshi ‘Nënë Tereza’ në Tiranë.
Njërit prej tyre iu ofrua ndihmë nga që ndodhej në terren dhe është në gjendje të mirë.
Personi i dytë u dërgua në spital me ambulancë, transmeton Syri.net


Related

Sport 6309918630208222518

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item