Nuk mori dot provimin, 22-vjeçarja pret damarët

Një 22-vjeçare në qytetin e Lezhës ka tentuar ti japë fund jetës duke prerë damarët. E reja nuk e ka duruar dot faktin se nuk kishte m...


Një 22-vjeçare në qytetin e Lezhës ka tentuar ti japë fund jetës duke prerë damarët. E reja nuk e ka duruar dot faktin se nuk kishte marrë provimin e fundit të sezonit dhe në gjendje depresioni ka tentuar t’i japë fund jetës.
Ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:00 kur 22-vjeçarja në gjendje depresioni është përpjekur të vetëvritet. Familjarët kur e kanë kuptuar e dërguan në spitalin rajonal ku iu dha ndihma e parë mjekësore. Tani e reja ndodhet jashtë rrezikut për jetën.
Mësohet se 22­vjeçarja është studente në degën e infermierisë në Shkodër.

Related

Kronika 4191457171044770215

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item