Ndeshja kundër Zvicrës, ja formacioni që De Biasi do hedh në fushë

Trajneri De Biasi duket se e ka gati formacionin që do të hedh në fushë në ndeshjen e parë të kampionatit Europian kundër Zvicrës. P...


Trajneri De Biasi duket se e ka gati formacionin që do të hedh në fushë në ndeshjen e parë të kampionatit Europian kundër Zvicrës.
Porta do të mbrohet nga Ertrit Berisha, i cili vazhdon të mbetet numri 1 i Kombëtares tonë. Në mbrojtje do të jetë të përhershmit Hysaj, Cana, Mavraj dhe Agolli, ndërkohë që në mesfushë pritet të ketë një ndryshim nga formacioni që zbriti në fushë ndaj Ukrainës.
Burim Kukeli, i cili për shkak të dëmtimit ishte në dyshim për të qenë në 23-she, ka arritur këto ditët e fundit të fitojë formacionin. Përkrah tij në këtë repart pritet të jenë Xhaka dhe Abrashi, ndërkohë që Lenjani dhe Roshi do të furnizojnë nga krahët Sadikun.

Related

Sport 1185195874820984372

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item