Mediat angleze kryqëzojnë kombëtaren e tyre: Poshtërim!

Mediat angleze kanë kryqëzuar menjëherë kombëtaren e tyre pas eleminimit nga Islanda në fazën e 1/8-tave në “Euro 2016”. Në titullin...


Mediat angleze kanë kryqëzuar menjëherë kombëtaren e tyre pas eleminimit nga Islanda në fazën e 1/8-tave në “Euro 2016”.
Në titullin e saj “Daily Mail” e quan poshtërim eleminimin nga Islanda. ” Poshtërim përfundimtar: Anglia u eliminua nga “Euro 2016″ nga Islanda duke marrë një prej goditjeve më të mëdha” shkruan “Daily Mail”.
Ndërsa “The Guardian” shkruan. ” Anglia poshtërohet nga Islanda. Jashtë Euro 2016.”
I njëjti titull ishte dhe nga tabloidi “The  Sun” të cilët nuk e kanë pritur aspak këtë eleminim nga përfaqësuesja e tyre që nuk arriti të shkojë me shumë se në fazën e 1/8-tave.

Related

Sport 3942195440602359494

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item