Kavajë, plagosen 3 persona pranë bashkisë së qytetit

Tre persona janë plagosur sot në Kavajë, pranë bashkisë së qytetit. Të plagosurit janë 48-vjeçari Eqerem Kazazi, djali i tij K.K. (21 vj...


Tre persona janë plagosur sot në Kavajë, pranë bashkisë së qytetit.

Të plagosurit janë 48-vjeçari Eqerem Kazazi, djali i tij K.K. (21 vjeç) dhe shtetasi me iniciale D.Xh.

Autori i dyshuar i plagosjes është Saimir Kurti, i cili ka qenë drejtor i Zyrës së Punës në Kavajë.

Ngjarja ka ndodhur pas një konflikti të çastit.

Related

Kronika 731945495804879605

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item