Ja çfarë ndodh nëse notoni në një pishinë të mbushur me Coca-Cola (Video)

Tashmë kemi hyrë në stinën e verës, dhe padyshim se në ditët e nxehta të gjithë kemi nevojë për t’u freskuar. Por, jo në një pishinë ...


Tashmë kemi hyrë në stinën e verës, dhe padyshim se në ditët e nxehta të gjithë kemi nevojë për t’u freskuar.
Por, jo në një pishinë të mbushur me Coca – Cola.
Në një video që është publikuar në youtube, shihet një djalë i cili ka vendosur të blejë shishe të panumërta të Coca – Cola-së për ta furnizuar pishinën, e pastaj për të notuar në të, transmeton Klan Kosova.
Për më tepër, ndiqni videon e mëposhtme:

Related

Video 6394799228555153781

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item