Gjen gruan me dashnorin, i lidh dhe i torturon përpara lagjes (Video)

Nuk është rasti i parë ku një tradhëti ka nxitur dhunë, por veprimi i këtij burri ka shokuar botën. Një burrë në Indi ka gjetur në s...


Nuk është rasti i parë ku një tradhëti ka nxitur dhunë, por veprimi i këtij burri ka shokuar botën.
Një burrë në Indi ka gjetur në shtëpi gruan e tij sëbashku me dashnorin.
Nga inati e sipër, ai i ka lidhur përpara banesës ku u mblodhën dhjetra qytetarë dhe i rrahu me shkop dhe kamzhik.
Për më tepër ndiqni videon:

Related

Video 7647096655396969901

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item