Foto+ video/ Rrugët e Francës pushtohen nga tifozët kuqezi, ja atmosfera dhe euforizmi

Atmosfera në rrugët e Marsejës është fantastike, sepse tifozët shqiptarë kanë nisur të festojnë përpara ndeshjes Francë-Shqipëri. “O sa ...


Atmosfera në rrugët e Marsejës është fantastike, sepse tifozët shqiptarë kanë nisur të festojnë përpara ndeshjes Francë-Shqipëri. “O sa me mirë me qenë shqiptar o hej…” është kënga që ka pushtuar rrugët e qytetit francez. Nëpërmjet fotove dhe dhe videove ju sjellim një “aromë” nga kjo atmosferë dhe euforizëm, që ka pushtuar tifozat kuqezi.


Related

Top Lajm 3280009234278038519

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item