Europiani ka nisur me gola spektakolarë (VIDEO)

Ky europian pavarësisht se është vetëm në ditët e para të tij, ka nisur me gola spektakolarë. Payet i Francës, Dier i Anglisë, Bale ...


Ky europian pavarësisht se është vetëm në ditët e para të tij, ka nisur me gola spektakolarë.
Payet i Francës, Dier i Anglisë, Bale i Uellsit dhe Modric për Kroacinë e kanë gjetur rrjetën me gola nga jashtë zone që kanë lënë të shtangur portierët e skuadrës kundërshtare.
Për më tepër ato kanë qenë edhe gola deçizivë për skuadrat e tyre.
Ndiqini golat më poshtë:
Bale me Uellsin
Modric me Kroacinë
Dier me Anglinë
Payet me Francën

Related

Top Lajm 7136701348741094018

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item