Berisha: Prokuroria të veprojë menjëherë ndaj banditëve me uniformë

Nga Sali Berisha  Te droguar, trafikante, pengmares, rrugaçe, ordinere, jane fyryra e vertet e çunave te krimit te Edvin Shullazit d...

Nga Sali Berisha 

Te droguar, trafikante, pengmares, rrugaçe, ordinere, jane fyryra e vertet e çunave te krimit te Edvin Shullazit dhe Saje qorrit!
Goditjet shtazarake ndaj biznesmenit Altin Bamllari dhe djalit te tij jane nje akt kriminal i shemtuar i rradhes qe deshmon fytyren e vertet te policise se krimit, shkallen ne te cilen ka degraduar ky institucion i mbushur me trafikante, te droguar, hajdute, pengmarres, nga Edvin Shullazi dhe Saje qorri. Ky akt eshte deshmi e re e banditokracise qe sundon sot ne Shqiperi, pasigurise se madhe ne te cilin jetojne qytetaret shqiptar nga bandat me uniforme, nje krim tjeter shteteror. I bej thirrje prokurorise se shtetit te veproje me rreptesine me te madhe ligjore ndaj ketij akti kriminal te banditeve me uniforme! sb

Related

Shqipëria 7361929060808847408

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item