Aurela Gace akuzon artistat shqiptar: Po bleni klikime në Youtube

Këngëtarja shqiptare Aurela Gace ka akuzuar artistet shqiptar po blejnë klikime në Youtube. Këtë e ka dëshmuar me një fakt të vetëm. K...


Këngëtarja shqiptare Aurela Gace ka akuzuar artistet shqiptar po blejnë klikime në Youtube. Këtë e ka dëshmuar me një fakt të vetëm.
Ka bërë krahasimin e këngëtarit italian Eros Ramazzotti. Sipas saj është e pamundur që nja këngëtar shqiptarë të marrë më shumë klikime të videos për një ditë, e ky artist botëror të njëjtat klikime për një javë e më shumë.

Statusi i Aurelës:
Ndihme o njerez te mire. Meqe s’kam qene kurre mire me matematiken , s’po me del mire llogaria dhe po kerkoj pakez ndihme . Ore , si ka mundesi, Eros Ramazzoti ka 5 muaj qe ka publikuar nje kenge dhe ka 1 miljone e 245 mije shikime ? Edhe te mendosh qe Italia ka me duket 60 miljone banore .
Edhe plus te mendosh qe ky njeriu qe quhet Eros Ramazzoti tani eshte ne tur Boteror, qe dmth ai nuk eshte artist brenda kufijve te nje shteti , sic jemi ne te shkretet . Nejse ne aq te shkrete nuk jemi, se ne te gjithe kemi 1 miljon klikime ne nje jave. Edhe numrin e popullsise ju e dini .
Prandaj s’po me del llogaria o shoke. Po patjeter Erosi s’ka fame e??? Si mbush as stadiumet ky e? Ore kush ma thote po vras mendjen, pse qeni im ka tre dite qe me leh me ze te ngjirur e?

Related

Showbiz 7279893662653424879

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item