VIDEO/ Spartak Ngjela zihet live me Ylli Rakipin: Ke ardhur i pirë në emision. Rakipi: Ti je i çmendur, idiot dhe budalla avokat

Spartak Ngjela është përplasur në një debat të ashpër me Ylli Rakipin, që ka kaluar në fyerje, në emisionin Dritare. Shkak është bë...


Spartak Ngjela është përplasur në një debat të ashpër me Ylli Rakipin, që ka kaluar në fyerje, në emisionin Dritare.
Shkak është bërë debate për reformën në drejtësi.
Tensioni është rritur kur Ngjela i tha Rakipit: “Ti ke ardhur i pirë në emision dhe ke problem disniveli”.
Rakipi ia ka kthyer: “Ti je i çmendur, idiot dhe budalla avokat”.

Sherr Rakipi ngjela by lapsi-al

Related

Video 3956950387808800976

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item