Video shokuese, gruas i hyn një krimb në sy (VIDEO)

Kjo video e tmerrshme tregon një krim parazit brenda syrit të një gruaje. Video është postuar në LiveLeak. Mjeku sheh përmes mikro...


Kjo video e tmerrshme tregon një krim parazit brenda syrit të një gruaje.
Video është postuar në LiveLeak.
Mjeku sheh përmes mikroskopit se si lëviz krimbi i vogël dhe i hollë.
Ende nuk dihet nëse krimbi është hequr nga syri i gruas.

Related

Video 4193418610603107162

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item