VIDEO / Edhe Jahjaga ishte në avionin që doli nga pista

Avioni me të cilin do të udhëtonte ish-presidentja e Kosovës, Atifete Jahajaga për në një konferencë në Aman të Jordanisë ka dalë nga...Avioni me të cilin do të udhëtonte ish-presidentja e Kosovës, Atifete Jahajaga për në një konferencë në Aman të Jordanisë ka dalë nga pista në Aeroportin e Prishtinës.
Ky avion ishte i kompanisë Turkish Airlines, kishte për destinacion Amanin e Jordanisë, ku Jahjaga bashkë me ekipin e saj do të merrte pjesë në një konferencë ndërkombëtare, njofton Klan Kosova.
Mësohet se ish presidentja e vendit, Atifete Jahjaga dhe ekipi i saj janë shëndoshë e mirë.

Related

Top Lajm 3700483499198748820

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item