Shukri Xhelilit i këndon jugu: ‘Që të jetë Rilindja e fisme, hajde dil me brekë të grisme’

Fill pas skandalit seksual që u publikua dje, ku kryebashkiaku i shkarkuar i Peshkopisë, Shukri Xhelili i kërkonte një 20-vjeçareje f...

Fill pas skandalit seksual që u publikua dje, ku kryebashkiaku i shkarkuar i Peshkopisë, Shukri Xhelili i kërkonte një 20-vjeçareje favore seksuale në këmbim të një vendi pune, lajmi ka bërë furtunë në rrjetet sociale.
‘Zjarr Tv’ i ka kushtuar një këngë jugu ish-kryebashkiakut, ku ‘godet’ përmes humorit. ‘Shukriu shokë, Shukriu-mori votat dhe na q*’. S’ka faj fare Marko Bello, thotë Rilindja-bordello’. ‘Që të jetë Rilindja e fisme, hajde dil me brekë të grisme’, janë disa nga frazat në vargje. Për më tepër shihni videon. Ndërkohë, Xhelilit edhe dibranët i kanë kushtuar një bejte.

Related

Shqipëria 6720897298527219280

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item