Shukri Xhelili aferë seksuale dhe me sekretaren? Në Tiranë erdha me djalin të mos dyshonte gruaja. Gati shkarkimi nga qeveria

Në video skandalin e publikuar në Ora News ku kreu i bashkisë së Dibrës i kërkon marrëdhënie seksuale 20 vjeçares në këmbim të një ve...


Në video skandalin e publikuar në Ora News ku kreu i bashkisë së Dibrës i kërkon marrëdhënie seksuale 20 vjeçares në këmbim të një vendi pune, lindin edhe disa dyshime të tjera për afera të tjera seksuale të kryebashkiakut.
Gjatë bisedës së tyre, e reja e pyet kreun e bashkisë për lidhje me sekretaren e tij. Ai i përgjigjet se në zyrë nuk kanë bërë asnjëherë marrëdhënie, veçse kur dilnin jashtë saj.
“Në zyrë veç muhabet bëjshim, rrihshim e i thojshim që të mos na shqetësojë kush”, thotë ai. Ai shton më tej” Dilshim në Tiranë. Sekse bëjshim ça të bëjshim. Sikur do kënaqesh ti tashti. Sa kohë ka që të kam kërkuar për të dalë”, i përgjigjet Shukriu pyetjeve të vajzës në makinë. “Erdha me çunin që të mos dyshonte gruaja. Ma trego pak cicën”, ” ka thënë ndër të tjera Shukriu. Sakaq, burime nga qeveria thane per gazeten TemA se diten e neserme kryetari i Bashkise se Peshkopise do te shkarkohet me vendim qarkullues nga keshilli i ministrave.

Related

Top Lajm 4650500796569112170

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item