Policia bastis bordellon, prostitutat i nxjerr zhveshur në rrugë

Një grup prostitutash dhe klientët e tyre u detyruan të dalin lakuriq nga një shtëpi publike në Shën Peterburg të Rusisë pasi policia...


Një grup prostitutash dhe klientët e tyre u detyruan të dalin lakuriq nga një shtëpi publike në Shën Peterburg të Rusisë pasi policia bëri një ndërhyrje brenda ambienteve.
Bordelloja është ilegale.
Gazeta britanike “Mirror” shkruan se bordelloja ndodhet në ishullin historik të Vasilvevsky.
Plot 11 prostituta plotësisht të zhveshura u dërguan në stacionin e policisë, duke u arrestuar bashkë me klientët e tyre, të cilët gjithashtu u shoqëruan të zhveshur në komisariat.
“Marshi i turpit” u filmua nga banorët dhe u publikua online.

Related

Kronika 3139801101271039815

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item