Perfektja Chloe! (FOTO)

Gjithnjë e më shumë Chloe Goodman po merr vëmendjen e mediave rozë dhe kjo jo më kotë. Ajo është një femër me një trup perfekt dhe këtë ...


Gjithnjë e më shumë Chloe Goodman po merr vëmendjen e mediave rozë dhe kjo jo më kotë. Ajo është një femër me një trup perfekt dhe këtë nuk heziton ta shfaqë për fansat e saj.

Ish-ylli i reality show-t “The Ex On The Beach” është fotografuar së fundmi në pishinën e një hoteli në Lanzarote, ku duket thjesht e mrekullueshme.

Në disa skena filmi Chloe ka zëvendësuar Cameron Diaz ku duket vetëm trupi dhe jo më kot, pasi ajo ka një trup perfekt.
Related

Showbiz 7745199826275380242

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item