Oferta e çmendur e Arsenalit: 43 mln euro për Granit Xhakën

Një lajm i bujshëm raportohet nga portali i njohur Goal.com. Arsenali ka ofruar 43 milionë euro për Granit Xhakën. Sipas portalit,...


Një lajm i bujshëm raportohet nga portali i njohur Goal.com.
Arsenali ka ofruar 43 milionë euro për Granit Xhakën.
Sipas portalit, klubi gjerman i Gladbah ka rënë menjëherë dakord dhe i ka dhënë lejë Xhakës të shkojë në Londër të firmosë.
Ende nuk ka detaje rreth jetëgjatësisë së kontratës apo rrogës së Xhakës, por shumë shpejt ai do jetë edhe zyrtarisht një lojtar i Arsenalit.

Related

Sport 8668056671492366891

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item