Iva Aliko pranon lidhjen me deputetin kosovar

Në emisionin ‘Zonë e Lirë’ u shfaq një nga vajzat provokuese të rrjeteve sociale dhe të showbiz-it, Iva Aliko. Në lidhje me zërat e ...


Në emisionin ‘Zonë e Lirë’ u shfaq një nga vajzat provokuese të rrjeteve sociale dhe të showbiz-it, Iva Aliko.
Në lidhje me zërat e përhapur se ajo është në një lidhje me një deputet kosovar, ajo tha se në Kosovë ka shumë shoqëri dhe shkon shumë shpesh atje, por një ditë të bukur, ajo e ka njohur rastësisht këtë deputetin. Ndërsa shtoi; se nuk mund të them se jam e dashuruar, por është një ndjenjë e bukur, kur mendon se ke një preferencë në lidhje me dikë.

Related

Showbiz 8234279231226471315

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item