Historike: Obama do rrëfejë se çfarë di për alienët

Presidenti amerikan, Barack Obama pritet të bëjë disa deklarata të rëndësishme sa i përket aktivitetit jashtëtokësor dhe UFO-ve. Ai ...


Presidenti amerikan, Barack Obama pritet të bëjë disa deklarata të rëndësishme sa i përket aktivitetit jashtëtokësor dhe UFO-ve.
Ai pritet t’i bëjë komentet përpara se të largohet nga detyra.
Presidenti amerikan është nën presion për të folur për këtë çështje, pasi edhe kandidatja demokrate, Hillary Clinton ka premtuar se do të flasë për këtë dosje të mbyllur kur të zgjidhet presidente.
Stephen Bassett, drejtor ekzekutiv i Grupit për Studimin e Paradigmave beson se do jetë një njoftim shumë i rëndësishëm.
Ai thotë se menjëherë pas presidentit amerikan, do të flasë edhe kryeministri britanik, David Cameron.
69-vjeçari ka 20 vite që lobon pranë Shtëpisë së Bardhë për të publikuar detaje për këtë çështje.
Ai thotë se është i lumtur pasi bota është shumë pranë zbulimit të së vërtetës.
“Kjo do bëhet realitet këtë vit dhe do jetë në faqet e para të gazetave në mbarë botën,”tha ai.
“Alienët ekzistojnë”.
“Ky do jetë lajmi më i rëndësishëm që do jepet në botë”.
“Nuk e di kush do i fitojë zgjedhjet, por mendoj se do jetë Obama që do e bëjë këtë lajmërim”.
“Ai do të fitojë çmimin Nobel pas këtij lajmërimi”.

Related

Top Lajm 2034451629007289458

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item