Hiqni dhimbjen e kokës si me magji, vetëm me një kokërr limon

Njerëzit, të cilët vuajnë nga migrena, e dinë se kjo është një dhimbje e tmerrshme dhe nuk është diçka që shërohet lehtë.Apo kjo nuk i...


Njerëzit, të cilët vuajnë nga migrena, e dinë se kjo është një dhimbje e tmerrshme dhe nuk është diçka që shërohet lehtë.Apo kjo nuk ishte deri tani!
Harrojni dhimbjet dhe provoni këtë recetë të thjeshtë dhe shpëtoni nga dhimbjet në kokën tuaj në minuta!
Pak njerëz e dinë se ekziston një metodë që ndihmon praktikisht. Kjo është një metodë e mjekësisë tradicionale dhe popullore, e cila është sot më e kritikuar se e mbështetur.
Ju vendosni nëse ju pëlqen apo jo, por sigurohuni që ju të provoni herën tjetër që ju keni një dhimbje koke dhe na tregoni.
Metoda e propozuar e trajtimit të migrenës është shumë e thjeshtë:
E gjitha çka ju do të duhet është kripë dhe lëng limoni.
Pra, çfarë ju duhet të bëni është të merni një gotë me lëng te shtrydhur limoni dhe shtoni 2 lugë kripë.
Përzieni, pastaj derdhni atë në një gotë të madhe dhe shtoni ujë.Pasi kjo është e trazuar mirë, vetëm pini të gjithë kupën në të njëjtën kohë.Shija është e pështirë! Por ky ilaç punon në çast, si të ishte magji!

Related

Shëndet & estetikë 6751598933054556772

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item