Futbolli në zi, vdes në fushë lojtari 26 vjecar (VIDEO)

Në ndeshjen ndërmjet Dinamos së Bukureshtit dhe Vitorulit, ka ndërruar jetë futbollisti Patrick Ekeng. Ai e pësoi një atak kardiak n...


Në ndeshjen ndërmjet Dinamos së Bukureshtit dhe Vitorulit, ka ndërruar jetë futbollisti Patrick Ekeng.
Ai e pësoi një atak kardiak në minutën e 70-të, për të ndërruar më pas jetë, shkruan “Marca”.
Ekeng ishte me prejardhje nga Kameruni, ndërsa kishte vetëm 26 vjet.

Related

Sport 3481492250193249269

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item