FOTO/ BELLA HADID, SENSUALE NË TAPETIN E KUQ TË FESTIVALIT TË KANËS

Ajo është ndër emrat më të rinj dhe më në zë të modës në botë. Prandaj Bella Hadid bëri të pamundurën për ta përfaqësuar veten sa më...


Ajo është ndër emrat më të rinj dhe më në zë të modës në botë.
Prandaj Bella Hadid bëri të pamundurën për ta përfaqësuar veten sa më mirë në një nga evenimentet më të rëndësishme, siç është Festivali i Kanës. Ajo u paraqit në tapetin e kuq të Festivalit të Kanës në premierën e filmit Unknown Girl duke u prezantuar me një fustan të kuq mëndafsh nga stilisti Alexandre  Vauthier.
Bukuroshja 19-vjeçare rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve me këtë fustan, ku qëllimisht kishte vendosur të mos vishte të brendshme. Duhet thënë se ky fustan pa diskutim nxirrte në pah hiret e saja fenomenale.
Bella i shtoi më shumë sofistikim pamjes së saj duke zgjedhur një palë vëthë në formë loti me diamantë./dritare.net
Related

Showbiz 1365738899794504735

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item