Flet Shukri Xhelili: Familja ime është më e bashkuar se kurrë

Ish-­kryebashkiaku i Dibrës, Shukri Xhelili ka reaguar për herë të parë për mediat në lidhje me videoskandalin e publikuar dje, ku i k...


Ish-­kryebashkiaku i Dibrës, Shukri Xhelili ka reaguar për herë të parë për mediat në lidhje me videoskandalin e publikuar dje, ku i kërkonte seks një vajze në këmbim të punës në Bashki.
Xhelili, i cili u shkarkua sot me vendim qarkullues nga qeveria tha për “News 24” se videoja është një skenar i pastër politik.
“Videoja është një skenar i pastër politik dhe unë nuk jam prononcuar më herët, pasi ende nuk kam prova që ta vërtetoj këtë.
Familja ime është me e bashkuar se kurrë dhe miqtë dhe kolegët më kanë qëndruar pranë.
Për komentet e prefektes së Dibrës nuk pres të më lavdërojë”, tha Xhelili.

Related

Top Lajm 848137485591478562

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item