E pabesueshme, ky këngëtar nuk njihet më se kush është (VIDEO)

‘Nuk më plas fare’, do të thoshte Pete Burns kur në shkurt u kthye në qendër të skandalit. Ish-vokalisti i grupit të famshëm britanik ...


‘Nuk më plas fare’, do të thoshte Pete Burns kur në shkurt u kthye në qendër të skandalit. Ish-vokalisti i grupit të famshëm britanik ‘Dead Or Alive’ u shfaq i tjetërsuar në Big Brother Celebrity, ku performoi këngën e tyre të famshme ‘Spin me round’, duke krijuar polemika lidhur me ndërhyrjet e tij të tepruara. Ai nuk e ka mohuar kurrë, madje është shprehur hapur se ndihej sikur fytyra do i binte për shkak të kirurgjive. Burns është një ndër artistët më ndikues të viteve ’80, dhe ndryshimi që ai paraqet në zik i ka lënë të gjithë pa fjalë. Në 2011-ën ai rrëfeu anën e dhimbshme të plastikës, duke thënë se kirurgu e kishte tepruar me masën e injeksionit, duke bërë që buza t’i infektohej keqaz. Më pas u duk se së buza iu shfry disi, të paktën duke i shpëtuar rrezikut që mund të çojë edhe në vdekje. Por Burns nuk hoqi dorë; fotot e fundit të publikuara nga DailyMail shfaqin një Pete akoma më të deformuar, teksa ecte nëpër Londër. Në fytyrën e tij dallohen gunga dhe buzët janë përsëri të ënjtura. Ai ka përdorur injeksione për buzët, mollëzat, si edhe mbushës në të gjithë fytyrën. Shikoni videoklipin e tij të vitit 1985 e më poshtë, performancën në Big Brother në shkurt të këtij viti:

Related

Showbiz 7268808322594460132

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item