Donika Gërvalla tërhiqet zvarrë dhe nxirret nga mbledhja e LDK (VIDEO)

Donika Gërvalla, vajza e heroit kombëtar të Kosovës, Jusuf Gërvalla është tërhequr zvarrë me forcë nga rojet, për të penguar hyrjen e sa...

Donika Gërvalla, vajza e heroit kombëtar të Kosovës, Jusuf Gërvalla është tërhequr zvarrë me forcë nga rojet, për të penguar hyrjen e saj në mbledhjen e LDK. Gërvalla është kritike e ashpër e kryeminstrit Mustafa dhe një veprimtare e vejtër e LDK në shumë qëndrime të saj publike, ajo ka qenë kritike me Mustafën, por dhe shumë personalitete politike në Kosovë të lidhur me krimin.
Dhuna ndaj saj, pritet të shkaktoj reagime të ashpra në Kosovë.


Related

Top Lajm 757486840518593492

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item