Aurela Gaçe publikon këngën e re, dedikim i ndjerë për nënën (VIDEO)

Këngëtarja e njohur shqiptare Aurela Gaçe ka publikuar pak orë më parë këngën e saj të re të cilën ja ka dedikuar nënës. Balada e nd...


Këngëtarja e njohur shqiptare Aurela Gaçe ka publikuar pak orë më parë këngën e saj të re të cilën ja ka dedikuar nënës.
Balada e ndjerë labe mban titullin “Nënë e imja nënë” dhe tashmë mund ta shihni e dëgjoni në Youtube.
“Dua të falenderoj me shpirt të gjithë ata që më ndihmojnë të bëj realitet ndjesitë e mia nëpërmjet këngës,” – shkruan Aurela në Facebook, teksa  ka falenderuar kompozitorët Adrian Hila e Nexhip Seraj, si dhe bashkëpunëtorë të tjerë.

Related

Video 4712441313892375010

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item