Xhesika e lashë të dashurin se i mbaruan lekët (VIDEO)

Pas përfundimit të  intervistës së saj në Zonë e Lirë, Xhesika Ndoj ka lëshuar batutën më të madhe. I pyetur nga moderatori Çani se ...


Pas përfundimit të intervistës së saj në Zonë e Lirë, Xhesika Ndoj ka lëshuar batutën më të madhe.
I pyetur nga moderatori Çani se si janë raportet me këngëtaren Gugu, ajo i është përgjigjur se e ka shoqe dhe i uron shumë suksese.
Ndërsa për thashethemet që kanë dalë në media se Gugu i ka marrë të dashurin Xhesikës, një biznesmen tetovar, Xhesika ka thënë unë e lashë të dashurin pasi atij i mbaruan lekët, tani se si ecin gjërat me Gugun mua s’më intereson.

Related

Showbiz 3562700591287436961

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item